caes

 

 

Mini masculí

  • Equips
  • GRUP A
  • GRUP B
  • GRUP C
  • GRUP D
  • 2a FASE
  • FASE FINAL
# Equip Info 
1 Joventut de Badalona
2 Sant Josep de Badalona
3 CB Hospitalet
4 Barça Lassa
5 Easo Saskibaloi
6 CD Alcázar Maó  
7 Catalana Occident Manresa  
8 EBG Màlaga  
9 UE Mataró  
10 CB Cornellà  
11 Torrot Maresme 3v  
12 CEB Girona  
13 AB El Vendrell  
14 CB Cerdanyola  
15 CB Mollet  
16 Basket Almeda  
Pista Dia Hora Equip  Resultat Equip
1 7/12  14:30 Toyota Starbaix CB L'Hospitalet 95 - 32 AB El Vendrell
2 7/12  14:30 Club Delfos CB Cornellà 49 - 40 CB Cerdanyola
3 7/12  17:00 CB Cerdanyola 40 - 74 Toyota Starbaix CB L'Hospitalet
1 7/12  18:15 AB El Vendrell 42 - 80 Club Delfos CB Cornellà
2 8/12  09:00 Toyota Starbaix CB L'Hospitalet 58 - 66 Club Delfos CB Cornellà
3 8/12  09:00 CB Cerdanyola 60 - 25 AB El Vendrell

 

# Equip J G P PF PC Punts +/-
1 Club Delfos CB Cornellà 3 3 0 195 130 6  +65
3 Toyota Starbaix CB L'Hospitalet 3 2 1 227 138 5 +89
2 CB Cerdanyola 3 1 2 140 148 4  -8
4 AB El Vendrell 3 0 3 99 235 3  -134
Pista Dia Hora Equip  Resultat Equip
1*  7/12 20:45* Sant Josep de Badalona 74 - 49 EBG Málaga
1  7/12 15:45 Torrot Maresme 3v 58 - 59 CEB Girona
2  7/12 18:15 CEB Girona 45 - 70 Sant Josep de Badalona
3  7/12 18:15 EBG Málaga 46 - 47 Torrot Maresme 3v
1  8/12 10:15 Sant Josep de Badalona 62 - 46 Torrot Maresme 3v
2  8/12 10:15 CEB Girona 48 - 52 EBG Málaga

 *Pavelló de l'Escola Pia

 

# Equip J G P PF PC Punts +/-
1 Sant Josep de Badalona 3 3 0 206 140 6  +66
2 EBG Málaga 2 1 2 105 105 4*  +3*
3 Torrot Maresme 3v 2 1 2 104 128 4* 0*
4 CEB Girona 2 1 2 95 121 4* -3*
  *Bàsquet average només partits entre equip empatats  
Pista Dia Hora Equip  Resultat Equip
2 7/12 15:45 Barça Lassa 87 - 21 Easo SBT
3 7/12 15:45 Basket Almeda 40 - 46 Recanvis Gaudí CB Mollet
1 7/12 19:30 Recanvis Gaudí CB Mollet 39 - 90 Barça Lassa
2 7/12 19:30 Easo SBT 53 - 52 Basket Almeda
3 8/12 10:15 Barça Lassa 85 - 14 Basket Almeda
1 8/12 11:30 Recanvis Gaudí CB Mollet 53 - 27 Easo SBT

 

# Equip J G P PF PC Punts +/-
1 Barça Lassa 3 3 0 262 74 6  +188
2 Recanvis Gaudí CB Mollet 3 2 1 138 157 5 -19
3 Easo SBT 3 1 2 101 192 4  -91
4 Basket Almeda 3 0 3 106 184 3  -78
Pista Dia Hora Equip  Resultat Equip
1 7/12 17:00 Catalana Occident Manresa 111 - 9 CD Alcàzar Maó
2 7/12 17:00 Joventut de Badalona 61 - 40 UE Mataró MAM
3 7/12 19:30 UE Mataró 50 - 61 Catalana Occident Manresa
1 8/12 09:00 CD Alcàzar Maó 7 - 124 Joventut de Badalona
2 8/12  11:30 Catalana Occident Manresa - Joventut de Badalona
3 8/12 11:30 UE Mataró - CD Alcàzar Maó

 

# Equip J G P PF PC Punts +/-
1 Catalana Occident Manresa 2 2 0 172 59 4 +113
2 Joventut de Badalona 2 2 0 185 47 4  +138
3 UE Mataró MAM 2 0 2 90 122 2  -32
4 CD Alcàzar Maó 2 0 2 16 235 2  -219
Pista Dia Hora Equip  Resultat Equip
1 8/12 15:00 AB El Vendrell 71 - 81 CEB Girona
3 8/12 15:00 CB Cerdanyola 35 - 53 Torrot Maresme 3v
1 8/12 16:15 Basket Almeda 68 - 09 CD Alcázar Maó
3 8/12 16:15 Easo SBT 23 - 77 UE Mataró MAM
1 8/12 17:30 Toyota Starbaix CB L'Hospitalet 51 - 59 EBG Málaga
3 8/12 17:30 Club Delfos CB Cornellà 58 - 62 CB Sant Josep Badalona
1 8/12 18:45 Recanvis Gaudí CB Mollet 56 - 61 Catalana Occident Manresa
3 8/12 18:45 Barça Lassa 63 - 53 Joventut de Badalona

 

 

Pista Dia Hora Equip  Resultat Equip
1 9/12 09:00 AB El Vendrell 61 - 42  CD Alcázar Maó
2 9/12 09:00 CEB Girona 48 - 41  Basket Almeda
3 9/12 09:00 CB Cerdanyola 34 - 35  Easo SBT
1 9/12 10:15 Torrot Maresme 3v 56 - 45  UE Mataró MAM
3 9/12 10:15 Toyota Starbaix CB L'Hospitalet 38 - 32  Catalana Occident Manresa
1 9/12 11:30 EBG Málaga 59 - 62  Recanvis Gaudí CB Mollet
3 9/12 11:30 Club Delfos CB Cornellà 41 - 50  Joventut de Badalona

 

FINAL (PAVELLÓ DEL NORD)

Pista Dia Hora Equip  Resultat Equip
1  9/12 11:30 CB SANT JOSEP DE BADALONA 42 - 74 BARÇA LASSA

Amb el suport de:

                                      logo curt                                          OScaixa

 

Amb la col·laboració de:

   

      FCBQlogo                            logo diba                            spalding                   logomarcas aq        

  

atendis